Přejete si:

Objektivní zpětnou vazbu?
Zvyšovat kvalifikovanost Vašich zaměstnanců?
Získat konkurenční výhodu?

Kontaktujte nás:
T: +420 606 716 254
E:info@mysterydiner.cz

Mystery shoppers

Profil tajného zákazníka

Tajné zákazníky si velice pečlivě vybíráme, protože právě oni jsou naše oči a uši a jen díky jejich kvalitnímu hodnocení Vám můžeme poskytnout profesionální a objektivní zpětnou vazbu.

Selekci a přiřazení tajných zákazníků našim klientům bereme opravdu vážně, zajímá nás, kde pracují, jak tráví svůj volný čas, jaké mají záliby atd., to vše za jediným účelem - aby v prostředí Vašeho provozu působili přirozeně a dokonale splynuli s ostatními zákazníky.

Každý tajný zákazník je podrobně seznámen s profilem provozu, který má hodnotit. Ve svém portfoliu má maximálně tři provozovny tak, aby dokonale znal hodnotící otázky a kritéria konkrétního mystery shoppingu, přičemž portfolio se periodicky mění, čímž je prakticky eliminována možnost odhalení našich tajných zákazníků.

Naši tajní zákazníci nejsou za své služby nijak odměňováni, je jim poskytnuta pouze finanční kompenzace útraty za provedený mystery shopping. Jejich práce se tedy nese v duchu dobrovolné účasti na zkvalitňování úrovně služeb v gastronomii, což jde ruku v ruce s naší firemní strategií.

Jak se stát tajným zákazníkem?

Zajímáte se o gastronomii a není Vám lhostejná úroveň poskytovaných služeb v tuzemských restauracích, kavárnách, hotelech a barech? Chcete se podílet na dlouhodobém projektu, který pomáhá pozvednout a udržet úroveň služeb v gastronomii?

Pro dlouhodobou spolupráci hledáme odpovědné, flexibilní partnerské dvojice nebo dobré přátelé se smyslem pro detail, kteří budou cyklicky hodnotit portfolio svěřených provozů

Kontaktujte nás e-mailem, popište sami sebe a sdělte nám, proč bychom měli vybrat právě Vás.

Ozveme se Vám zpět. 

V tuto chvíli hledáme mystery shoppery do regionů zobrazených na mapce vínovou barvou: